За одну хвилину колесо велосипеда робить 90 обертів. Чому дорівнює період і частота обертання

колеса?

Ответы на вопрос

Отвечает Рогожина Вероника.

Ответ:

частота f=90/60=1.5об/с (Гц)

Т=1/f=0.67с