Яким приблизно є діаметр молекули, якщо відомо, що молекула у стільки разів менша від тенісного

м‘яча, в скільки разів м‘яч менший від земної кулі. Діаметр тенісного м‘яча 6 см, а земної кулі - 12800 км. Потрібно дуже, будь ласка. Дам 40 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Корнейчук Яна.

Каков примерно диаметр молекулы, если известно, что молекула во столько раз меньше теннисного мяча, во сколько раз мяч меньше земного шара. Диаметр теннисного мяча 6 см, а земного шара - 12800 км.

1) 12800 км=12 800 000 м=12 800 000 00 см=12,8 * 10⁸ см (если знаете степени)

1 280 000 000 см : 6 см=213000000 раз=2,13 * 10⁸ раз  диаметр Земли больше диаметра мяча.

2) 6 см : (2,13*10⁸)=3 * 10⁻⁸ см=3 * 10⁻¹⁰м примерно.

Ответ: 3*10⁻¹⁰м.

ИЛИ 3*10⁻¹⁰=0,3 * 10⁻⁹м=0,3 нм.   Приставка "н"(нано)=10⁻⁹.