Світловий промінь переходить із повітря в алмаз. Швидкість поширення світлового промення у повітрі

дорівнює 3*10^8м/с. Вмзначте швидкість світлового промення в алмазі.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Илья.

Показатель преломления алмаза относительно воздуха

n=2,42

n=V1/V2

V2=V1/n=3*10⁸ м/с / 2,42=1,24 * 10⁸ м/с  -  это ответ.