Збиральну лінзу з фокусною відстанню F розмісти- ли на відстані 4F від лампи. На якій відстані

від лін-зи треба розмістити екран, щоб отримати на ньому зо-браження лампи? Дайте характеристику зображення.Розв'яжіть задачу, використовуючи формулу тонкоїлінзи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Эрик Царь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F

d = 4F

_________

f - ?

Формула тонкой линзы:

1/F = 1/d + 1/f

Отсюда:

1/f = 1/F - 1/d

f = d·F / (d-F) = 4F·F / (4F - F) = 4·F² / (3·F) = (4/3)·F

Увеличение:

Г = f/d = 1/3 < 1

Изображение

a) Действительное

б) Перевернутое

3) Уменьшенное

Отвечает Кот Даниил.

Ответ:

Объяснение:

дано d=4F

f- ?

для тонкой линзы

1/F=1/d+1/f

1/f=1/F-1/4F=3/4F

f=1,33F

изображение действительное уменьшенное обратное