Збиральну лінзу з фокусною відстанню 30 см тримають на відстані 45 см від яскраво освітленої

картини. На якій відстані від лінзи треба розмістити екран, щоб на ньому було зображення картини? Дайте характеристику зображення. Розв’яжіть задачу, використовуючи формулу тонкої лінзи.

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Ответ:

2,7 м

Объяснение:

F=30 см    d=45 см    f=?

===

1/F=1/d+1/f

f=F*d/(d-f)=30*45/(45-30)=270 см

Изображение действительное перевёрнутое, увеличенное.

==============================