4. У вагоні поїзда, що рухається зі швидкістю 72 км/год, підвісили маятник, період коливань якого

0,8 с. Скільки коливань зробить маятник протягом часу, за якийпоїзд проїде 800 м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Турчун Никита.

Ответ:

за 800 метров сделает 50 колебаний

Объяснение:

система СИ

72км/ч=720/36=20м/с

t=S/v =800/20=40c

40/0,8=50