СРОЧНО!!! Якою є індукція магнітного поля, в якому на провідник довжиною 60 см, що розміщений

перпендикулярно до силових ліній, діє сила 12 Н. Сила струму провіднику 10 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Ярослав.

Відповідь:

В=2 Тл

Пояснення:

B-?                          Fₐ=BIι

I=10А                     В=  Fₐ/Iι

Fₐ=12H                    В=12/10·0,6=2 Тл        

ι=0,6м