Яку масу бензини потрібно спалити щоб довести до кипіння та перетворити в пару 1 кг льоду взятого

при температурі -10 градусів цельсію

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Александр.

Ответ:

решение

К = 2*(2100*10+332,4*10^3+4200*100+2,3*10^6) = 6146,8 *10^3 Дж

ответ 6,2 МДж

Объяснение: