Яка частота обертання колеса якщо його період обертання 0,3ссрочноооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Матяш Ариша.

Ответ:

3.3 c^{-1}

Объяснение:

T=0,3с

n-?

n=1/T=1/0,3=10/3 c^{-1}≈3.3 c^{-1}