яка кількість енергії потрібна для плавлення металевої деталі масою 2 т якщо її початкова

температура становить 200градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Березюк Настя.

Дано:

m = 2 т = 2000 кг

t₁ = 200°C

t₂ = 1539°C (Табличне значення)

c = 460 Дж/кг°С (Табличне значення)

λ = 2,7 10⁵ Дж/кг (Табличне значення)

Знайти:

Q-?

Розв'язання:

Q = Q₁ + Q₂ = cm(t₂-t₁) + λm;

Q = 460·2000·1339+270000·2000 = 1231880000 + 540000000 = 1771880000 Дж = 1771,88 МДж

Відповідь: 1771,88 МДж