Дано: h=10м P=40Вт g=80Н Знайти: m-? t-?


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Карина.

Ответ:

m = 8 кг, t=20 с

Объяснение:

Якщо я правильно зрозумів, то літерою g ви позначили вагу тіла. Це неправильний запис! Ви мали використати літеру F (оскільки літера P вже зайнята), а g - це прискорення вільного падіння, яке в задачах має постійне значення 10 м/с^2 ( можуть брати 9,8).

m=F/g=80/10=8 кг;

P*t=m*g*h; t=m*g*h/P=20 с.