Яка кількість теплоти необхідна для перетворення води об'ємом 0,5 л у пару при температурі 100 °С?


Ответы на вопрос

Отвечает Тароев Максим.

Ответ:

олічество теплоти, необхідне для перетворення води в пару, обчислимо за формулою: Q = L * m, де L - питома теплота пароутворення води (L = 2,3 * 106 Дж / кг), m - маса води (m = 200 г = 0,2 кг). Розрахуємо необхідну кількість теплоти: Q = L * m = 2,3 * 106 * 0,2 = 46000 Дж = 460 кДж. Відповідь: Для перетворення в пар 200 г води необхідно 460 кДж теплоти.

Объяснение:

я русский