Помогите это решить! Знайти фокусну відстань лінзи, якщо відомо, що дійсне зображення предмета,

який знаходиться на відстані 40 см від лінзи, утворюється на такій же відстані від неї.

Ответы на вопрос

Отвечает Колов Вячеслав.

Ответ:

20 см  

Объяснение:

d=40 см   F=?

===

d=f

1/F=1/d+1/f=2/d

F=d/2=40/2=20 см

=====================