Відстань від предмета до лінзи d=6F. Знайти лінійне збільшення


Ответы на вопрос

Отвечает Голев Александр.

Ответ:

Объяснение:

дано d=6F

Г- ?

1/F=1/6F+1/f

1/f=5/6F

f=1,2 F

Г=f/d=1,2/6=0,2 ( уменьшенное)