Предмет розташований на відстані 1 м від збиральної лінзи з фокусною відстанню 0,5 м. На якій

відстані від лінзи розташоване зображення предмета? дабю 30б

Ответы на вопрос

Отвечает Бортникова Наташа.

Ответ:

1 м

Объяснение:

d=1 м    F=0.5 м    f=?

===

1/F=1/d + 1/f

f==F*d/(d-F)=0.5*1/(1-0.5)=1 м

=================

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

дано d=1 м

F=0,5 м

f- ?

так как d=2F    то f=2F=1 м

1/F=1/d+1/f

1/f=1/F-1/d=1

f=1/1=1 м