За який час швидкість потяг що рухається з середньою швидкістю 90 км/год проїде 270 км. умоляю

помогите !!!!!!!!​ и розпешите

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ: 3час

Объяснение:

Дано:

V=90км/час

S=270км

------------------

t-?

t=S/V=270/90=3час