на скильки градусив має охолонути сталевий брусок массой 30 кг якщо параде навколишньому середовищу

1,5 МДж теплоты​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

Дано:

Q=18кДж=18000Дж

m=30кг

с=500Дж/кг*градус.

(t-t0)-?(или △t-дельта тэ)

Решение:

Q=cm(t-t0)

△t=Q/cm

Вычисление:

△t=18000/500*30=1,2(градуса)

Объяснение: