Чому дорівнює маса 11 молів речовини з хімічною формулою C4H11 Решите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

Ответ:

189,4 кг

Объяснение:

v=11 моль    M=(4*12+11)*10^-3=0.059 кг/моль    m=?

v=m*M

m=v/M=11/0.059=189.4 кг

=======================