Пожалуйста, срочноооо!!!!!!Яка кількість теплоти виділяється в навколишнє середовище при

кристалізації 200 г свинцю, взятого при температурі плавлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкава Юля.

Дано:

m = 200 г = 0,2 кг

t = 327°C

л = 0,25×10^5

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 0,2×0,25×10^5 = 5 кДж

Ответ: 5 кДж