Протон впускають у магнітне поле зі швидкістю 96км/с так , що він описав коло радіусом 10см. Знайти

індукцію магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Султангужина Рагида.

Ответ:

0,01 Тл (округлённо)

Объяснение:

Если протон движется по кругу, значит сила Лоренца и центробежная сила находятся в равновесии.

\frac{mv^{2} }{r}=qvB\\B=\frac{mv^{2} }{qvr}\\B=\frac{mv }{qr}\\B=\frac{1,67*10^{-27} *96*10^{3}  }{1,6*10^{-19}*0,1}\\B=0,01

B=0,01 Тл (округлённо)