На висоті 24 м швидкість тіла, що вільно падає, дорівнює 4 м/с. На якій висоті кінетична енергія

тіла дорівнює його потенціальній енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Вика.

Ответ:

0,8 м

Объяснение:

E=(mv^2)/2 - кінетична енргія

E=mgh -потенціальна енергія

Прирівняємо:

mgh=(mv^2)/2

m знищується, залишається:

gh=v^2/2, де

h=v^2/2g

Підставляємо:

h=16/20=0,8 м