Помогите пж потяг проіхав 0,4км зі швидкістю 20м/с, потім ще рухався 20с зі швидкістю 10м/с. Яка

середня швидкість руху потяга за весь час? Только можна через дробовые риски ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лантратов Максим.

Ответ:

S1=0,4 км; V1=20 м/с; V2=10 м/с; t2=20 c; Vcp - ?

t1=S1/V1=400/20=20 c

S2=V2*t2=10*20=200 м

Vcp=(S1+S2)/(t1+t2)=(400+200)/(20+20)=600/40=15 м/с.