За 2 хвилини тіло робить 240 обертів.Чому дорівнює період обертання та обертова частота срочно​

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Циклаури Мария.

Ответ:

Объяснение:

t=120 c    N=240   T=?   v=?

===

T=t/N=120/240=0.5 c

v=1/T=1/0.5=2 Гц

======================

1 0