Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 750 г нікелю, взятого при температурі плавлення​


Ответы на вопрос

Отвечает Чарушин Стёпа.

Дано:

m = 750 г = 0,75 кг

лямбда (л) = 3×10^5 Дж/кг

tп = 1453°С

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 0,75×3×10^5 = 225 кДж

Ответ: 225 кДж