404. у балоні об'ємом 0,3 м² міститься 4 г кисню. Визначити концентрацію його молекул.​


Ответы на вопрос

Отвечает Слепова Снежана.

Ответ:

концентрация n=N/V,

V=0.3м³, m=4г= 0.004кг, Мкисл=16г/моль=1.6е-2 кг/моль

число молекул N=m*Naв/Мкисл = 0.004*6е23/1.6е-2=1.5е23 молекул, n=1.5e23/0.3= 5e23 молекул/м³