Знайти частоту коливань маятника який за 30с.зробив 60 коливань​


Ответы на вопрос

Отвечает Дремин Иван.

Ответ:

ν = 1/Т

Т = t/N

T = 30/60 = 1/2c = 0,5c

ν = 1/0,5 = 2

Відповідь -  частота коливань = 2

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

N - кількість коливань

t - час

ν - частота коливань