За 24 с перший маятник зробив 12 повних коливань, а другий – 16. Який період і частота коливань

кожного маятника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майский Женя.

Ответ:

Т = t/N

ν = 1/Т

T1 = 24/12 = 2c

Т2 = 24/16 = 3/2 = 1,5 с

ν1 = 1/2

ν2 = 1/1,5 = 2/3

Объяснение:

T - період коливань (час, за який тіло робить одне повне коливання)

N - кількість коливань

t - час

ν - частота коливань