Лампа, маса якої дорівнює 10 кг, підвішена на двох тросах так, що один з них утворює кут 45° зі

стелею, а інший перпендикулярний до стіни. Визначте реакцію (силу натягу) кожного троса.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Анатолий.

Ответ:

Объяснение:

дано m=10 кг

a=45

F1- ?

F2-?

из условия равновесия   F1+F2+mg=0

ОX     F1*сosa- mg=0

F1=mg/0,866=100/0,866=115.5 Н

F2=F1*sin45=100 Н