Визначе кількість теплоти яка потрібна для плавлення люду взято при температурі-20 С° питамна

теплоємність 2100Дж/кг°С питомна 332кДж/кг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рякишев Никита.

ну вот для 1 кг

Объяснение:

^t=20 C*

C льда=2100Дж/кг°С

дельта льда= 330000

m=1 кг

-----

Q1=20*2100*1=42 000Дж

Q2=330000*1=330000Дж

Q3=Q1+Q2=42 000+330000=372 000Дж=372КДж