СРОЧНО!!! ДАЮ 20 БАЛІВ!!! ККД теплового двигуна 40%. Двигун отримує від нагрівача кількість

теплоти 10 кДж і робить роботу, рівну... ЛИЩЕ РЕЗУЛЬТАТ, ПОЯСНЕННЯ НЕ ПОТРІБНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

4 Дж

Объяснение:

n=0.4 (40%)   Q=10 кДж    A=?

===

n=A/Q

A=n*Q=0.4*10=4 Дж

===================