У нагрівнику під час згорання 8,4 кг сухого палива було отримано 84МДж теплоти. Визначте ККД

нагрівника. Срочнооо очень надо, пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Золототрубова Кристина.

Ответ:

33,33%

Объяснение:

ккд-n

n=Qкор/Qповна × 100%

Qповна = qm

q= 30 МДж

n= 84 / 30 × 8,4 = 0,3333×100%= 33,33%