під час згорання 250г палива виділилося 12,5 МДж енергії. визначте питоммк теплоту згорання палива

та, користуючись таблицею вид палива​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Дано:

m= 250 г= 0,25 кг

Q= 12,5 МДж= 12,5×10⁶ Дж

______________

q-?

Розв'язок:

Q = qm→q =  \frac{Q}{m}

q =  \frac{12.5 \times  {10}^{6} }{0.25}  = 5 \times  {10}^{7} Дж/кг

Скористаємося таблицею для питомої теплоти згоряння палива і знайдемо вид палива:

q= 50 МДж/кг → метан

Відповідь: q= 50 МДж/кг, метан