Яку кількість теплоти потрібно затратити, щоб розплавити 13,6 кг льоду, узятого при температурі

0°С? Питома теплота плавлення льоду 330 кДж/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каба Влад.

Дано:

лямбда= 330 кДж/кг = 3,3×10^5 Дж/кг

m = 13,6 кг

Q = ?

Анализ:

Q = лямбда×m

Решение:

m = 3,3×10^5×13,6 = 44,88×10^5 Дж = 4,488 МДж

Ответ: 4,488 МДж