Літак пролетів 750 км за 1 год 15 хв.Яка швидкість літака ( у м/с)


Ответы на вопрос

Отвечает Гамзаева Саида.

Дано:

S = 750 км

t = 1 час 15 мин = 75 мин

V – ?

Решение

V = S / t = 750 / 75 = 10 км/ч = 2,7 м/с

Ответ: 2,7 м/с.