Вирішити задачі: 1). Яка кількість теплоти виділилася при повному згоранні 200 г. бензину? 2).

Скільки теплоти виділиться при повному згорянні 5 л. дизельного палива? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Данил.

1) Дано:

m = 200 г = 0,2 кг

q = 4,6×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 4,6×0,2×10^7 = 9,2 МДж

Ответ: 9,2 МДж

2) Дано:

V = 5л = 0,005 м³

p = 850 кг/м³

q = 4,3×10^7 Дж/кг

КПД = ?

Анализ:

Q = qm

m = pV

Q = qpV

Решение:

Q = 4,3×0,005×850×10^7 = 180 МДж

Ответ: 180 МДж