6. Автомобіль проїхав 120 км. Двигун автомобіля розвивав середню потужність 40кВт і витратив 25

кг бензину. З якою середньоюШвидкістю рухався автомобіль, якщо ККД його двигуна становить30%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Ира.

Дано:

S = 120 км = 12×10⁴ м

m = 25 кг

N = 40 kVt = 4×10⁴ Vt

q = 4,6×10^7 Дж/кг

КПД = 30% = 0,3

v =?

Анализ:

КПД = Ап / Qн × 100% => Ап = кпд×Qn

Qн = mq

След-но

Ап = кпд×mq

Также:

Ап = Nt => t = Ап/N

t = S/v => v = S/t => v = SN/Ап => v = SN/кпд×mq

Решение:

v = 12×10⁴×4×10⁴/0,3×25×4.6×10^7 = 48×10^8/ 34,5×10^7 ≈ 14 м/с ≈ 50,4 км/ч

Ответ: 50,4 км/ч