2. Яка маса водяної пари конденсувалася, якщо при цьому виділилося 460000Дж теплоти?помогить

пажалуста !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Влад.

Дано:

L = 2,3×10^5 Дж/кг

Q = 4,6×10^5 Дж

Анализ:

Q = L×m => m = Q/L

Решение:

m = 4,6×10^5/2,3×10^5 ≈ 2 кг

Ответ: 2 кг