1. Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 50 г золота, взятого при температурі

1065°С?помогить пажалуста !!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Головцов Вячеслав.

Дано:

лямбда = 0,67×10^5 Дж/кг

m = 50 г = 0,05 кг

Q = ?

Анализ:

Q = лямбда×m

Решение:

Q = 0,67×10^5×0,05 = 0,0335×10^6 = 3,35 кДж

Ответ: 3,35 кДж