Для плавлення шматка парафіну масою 400 г, взятого при температурі плавлення, потрібно 60 кДж

тепла. Знайдіть питому теплоту плавлення парафіну.

Ответы на вопрос

Отвечает Блюмин Матвей.

Дано:

m = 400 г = 0,4 кг

Q = 60 кДж = 60×10³ Дж

лямбда = ?

Анализ:

Q = лямбда×m => лямбда = Q/m

Решение:

лямбда = 60×10³/0,4 = 1,5×10^5 Дж/кг

Ответ: 1,5×10^5 Дж/кг