До тіла в одній точці прикладені сили 30Н і 12Н, напрямлені протилежно. Визначте рівнодійну силу:

а) 30Н; б) 18Н; в) 42Н; г) 21Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Узун Димас.

Ответ: в) 42

Объяснение: R(рівнодійна) = F1 + F2 = 30 + 12 = 42 H