До тіла в одній точці прикладені сили 50 Н і 12 Н, напрямлені протилежно. Визначте рівнодійну цих

сил:​

Ответы на вопрос

Отвечает Алға Жанқозы.

Ответ: R=38(H)

Объяснение:

Дано:

F1=50H

F2=12H

R - ?

1) R=50H-12H=38(H)