В арифметичній прогресії а1=17,d=3.знайти суму їїперших членів Sn, якщо n=25


Ответы на вопрос

Отвечает Широких Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Sn= n* (2a1+d(n-1))/2)

S25= 25*(2*17+24*3)/2= 1325