Тіло, кинуте з висоти 25 м вертикально вниз зі швидкістю 20 м/с, вгрузло в ґрунт на 20 см. Визначте

силу опору ґрунту, якщо маса тіла 20кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Красиков Даня.

Ответ:

Объяснение:

дано H=25 м

h=0,2 м

m=20 кг

V=20 м/с

Fс- ?

Eп +Eк+ Aс=0

mg(H+h)  + mV^2/2- Fc*h=0

Ек=mV^2/2=20*400/2=4000 Дж

Fс=(mg(H+h)+ Eк)/h=(200*25,2 + 4000)/0,2=45,2 кН