визначити глибину моря під кораблем, якщо відправлений з нього ультразвуковий сигнал був прийнятий

ехолотом через 1 секунду. Швидкість звуку у воді 1430 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Михалюк Диана.

Ответ:

1430 м = 1.43 км

Объяснение:

1430*1= 1430 (м) - глибина моря

Отвечает Огай Арсений.

Ответ:

715 м глубина моря по скольку h=Vt/2