2. Куля масою 10 г, що летить горизонтально, потрапила в дерев'яний брусок масою 500 г, що лежав

на гладкій горизонтальній поверхні, ізастрягла в ньому. Якою була швидкість кулі, якщо брусок післяпострілу набув швидкості 10 м/с? Відповідь: 510 м/с)​

Ответы на вопрос

Отвечает Формерский Иван.

Ответ:

Объяснение:

дано V=10 м/с

m=0,01 кг

M=0,5 кг

Vo=0

Vп- ?

по закону сохранения импульса

mVп=(m+M)*V

Vп=(m+M)V/m=0,510*10/0,01=510 м/с

==========

ответ Vп=510 м/с