Яка кількість теплоти виділиться при повному згоранні дизельного палива масою 500 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Влад.

m=0.5 кг

q=42*10^6 Дж/кг

Q-?

Q=qm

Q=0.5*42*10^6

Q=21*10^6 Дж