Чавунний шар має масу 800 г, та об'єм 125 см. Він суцільний, або порожнистий? Визначте масу

мармурової плити, розмір якої 1*0,8*0,1 м.D​

Ответы на вопрос

Отвечает Сопова Даша.

Ответ:

po=800 кг/м3 (плотность гранита)

V=0.125*0.125*0.125=0.0125 м3

m=?

===

m=po*V=800*0.125= 100000кг

==========================

Объяснение: