Мідний циліндр об’ємом V = 130 см3 має масу m = 890 г. Суцільний цей циліндр чи порожнистий? Якщо

порожнистий, знайдіть об’єм порожнини.

Ответы на вопрос

Отвечает Копаев Максим.

Ответ:

Густина міді дорівнює 8,9г/см в кубі, тому об єм циліндра повинен бути

V = m/ρ,

V = 890:8,9=100(см в кубі) .

Звідси об єм порожнини V = 130-100=30(см в кубі)