Хлопчик масою 46 кг стрибнув на берег зі швидкістю 1,5 м/с з нерухомого човна масою 1 тонна. Якої

швидкості набув човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Тесленко Лена.

Дано:

m1=46кг

m2=1т=1000кг

v1=1,5м/с

Найти:

v2-?

----------------------

m1v1-m2v2=0

v2=v1•(m1/m2)=1,5•(46/1000)=0,069м/с