Обчисліть модуль рівнодійяоідвох сил 15 Н і 20 Н, якщо вони направ- лені уздовж однієї прямої а)

в один бік; б) у протилежні боки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Найда Валік.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F1 = 15 H

F2 = 20 H

______

R - ?

1.

Т.к. силы в одном направлении:

R = F1 + F2 = 15 H + 20 H = 35 H

2.

Т.к. силы в противоположном направлении:

R = F2 - F1 = 20 H - 15 H = 5 H